تبلیغات در مرکز غواصی ایران

درصورتیکه تمایل به نمایش بنر تبلیغاتی خود در مرکز غواصی ایران را دارید، بر روی " تماس جهت تبلیغات " کلیک فرموده و اطلاعات لازم را دریافت نمائید . شايان توجه است كه نمایش بنر تبليغاتی در صفحه اصلی و صفحات داخلی وبسايت با امكان تنوع نمايش از نظر اندازه بنر و نحوه نمايش ، برای همه نیازها کاملا منعطف و قابل استفاده طیفهای مختلف فعالین عرصه تجارت میباشد.

وب سایت مرکز غواصی ایران DiveCenter.ir براساس آمار بسیاری از سایتهای تحلیل ترافیک اینترنت از پربیینده ترین سایتهای فارسی در زمینه غواصی است و با توجه به ماهیت سرویس خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی را جذب کند.
بازدیدکنندگان مرکز غواصی ایران جامعه ای از کاربران فارسی زبان در ایران و خارج از کشور هستند که آنهاخواننده این سایت با موضوع غواصی , آشنایی با لوازم غواصی و قيمت های روز آن در مراکز فروش ایران , معرفی مراکز آموزش غواصی معرفی اساتيد و مدرسان غواصی ایران , مراحل آموزش از ثبت نام تا اخذ مدارک بين المللی و غيره هستند و با توجه به حجم بالا و تنوع موضوعی این سایت گستره زیادی از کاربران فارسی زبان و با سلایق، جنسیت، سن و تحصیلات و شغلهای مختلف هر روز به ما سر زده و آنها را مطالعه می کنند. چنین جامعه ای میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها،تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.
مرکز غواصی ایران با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در مرکز غواصی ایران قیمت منصفانه آن با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.
بنر یا تصاویر تبلیغاتی مشتریان با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در قسمت های انتخابی نمایش داده می شود. هر بنر میتواند یک لینک به سایت مشتری یا صفحه مدنظر ایشان داشته باشد تا پس از کلیک کاربر روی آگهی، سایت یا صفحه اشاره شده برای کاربر نمایش داده شود.

282 X 525 px

آگهی در سایت ما بصورت نمایش بنر (تصویر) در اندازه (262 پیکسل عرض و 525 پیکسل در طول) است. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG باشند. حداکثر حجم فایل بنر میتواند صد بایت ( 100 KB) باشد. در صورتی که بنر در فرمت GIF یا JPG باشد و سایز فایل بنر بیش از 100 کیلوبایت باشد همکاران ما نسبت به تغییر و کاهش سایز بنر اقدام خواهند کرد. این بنر در سمت راست وبسایت در تمامی صفحه ها قابل نمایش می باشد.
Advertise01.jpg
Advertise02.jpg

848 X 128 px

آگهی در سایت ما بصورت نمایش بنر (تصویر) در اندازه (848 پیکسل عرض و 128 پیکسل در طول) است. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG باشند. حداکثر حجم فایل بنر میتواند صد بایت ( 100 KB) باشد. در صورتی که بنر در فرمت GIF یا JPG باشد و سایز فایل بنر بیش از 100 کیلوبایت باشد همکاران ما نسبت به تغییر و کاهش سایز بنر اقدام خواهند کرد. این بنر در انتهای صفحه اول و مطالب و بین موضوعات مختلف وبسایت در تمامی صفحه ها قابل نمایش می باشد.

226 X 234 px

آگهی در سایت ما بصورت نمایش بنر (تصویر) در اندازه (226 پیکسل عرض و 234 پیکسل در طول) است. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG باشند. حداکثر حجم فایل بنر میتواند صد بایت ( 100 KB) باشد. در صورتی که بنر در فرمت GIF یا JPG باشد و سایز فایل بنر بیش از 100 کیلوبایت باشد همکاران ما نسبت به تغییر و کاهش سایز بنر اقدام خواهند کرد. این بنر در سمت راست وبسایت در تمامی صفحه ها قابل نمایش می باشد.
Advertise03.jpg
advertise04.jpg

600 X 300 px

آگهی در سایت ما بصورت نمایش بنر (تصویر) در اندازه (600 پیکسل عرض و 300 پیکسل در طول) است. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG باشند. حداکثر حجم فایل بنر میتواند صد بایت ( 100 KB) باشد. در صورتی که بنر در فرمت GIF یا JPG باشد و سایز فایل بنر بیش از 100 کیلوبایت باشد همکاران ما نسبت به تغییر و کاهش سایز بنر اقدام خواهند کرد. این بنر به صورت لایت باکس قابل نمایش می باشد.
لایت باکس یک سرویس جدید است که به نمایش دهندگان این امکان را می دهد تا بتوانند یک تبلیغ بزرگ در سایز ۶۰۰ در ۳۰۰ را در زمان ورود هر کاربر به سایت، به صورت یک صفحه بزرگ نمایش دهند.
Logo

مرکز غواصی ایران با هدف افزایش علم وشناساندن این رشته مفرح در کشور عزیزمان ایجاد شده است نویسندگان این سایت از غواصان کار آزموده و با سابقه می باشند و استادان و مدرسان در باﻻ بردن سطح علمی این رشته در ایران در کنار ما خواهند بود.

logo-samandehi