معرفی برند گال ژاپن

معرفی برند گال ژاپن

درباره گال:

این کمپانی سابقه ای بیش از 50 سال در تولید تجهیزات غواصی اسکوبا در ژاپن را دارد. اولین تولیدات این کمپانی قطعات لاستیکی برای ماشینهای کارخانه نیسان در ژاپن بود که استانداردهای بالای مورد نیاز در ساخت ماشین را می طلبید. پس از سالها تجربه این کمپانی موفق به دستیابی تکنولوژی پروسس کردن رابر(نوعی لاستیک با کیفیت) شد و پس از آن تولید سیلیکون را نیز آغاز نمود. پس از سالها تحقیقات در تولید رابر و سیلیکون این کمپانی اقدام به تولید ماسک، اسنورکل و فین و تجهیزات اسنورکلینگ نمود و فینهای غواصی را ارائه کرد که از اصل و پایه از جنس رابر ساخته می شوند، زیرا کمپانی معتقد است که رابر یکی از بهترین مواد برای ساخت فین غواصی است و مطمئنا شما این موضوع را زمانی متوجه خواهید شد که از فینهای تولید شده توسط این کمپانی استفاده کنید. فینهای ساخته شده از رابر بیشترین عملکرد و راحتی را در غواصی در اختیارتان قرار خواهند داد. تولیدات این کمپانی ژاپنی در خود کشور ژاپن طراحی و تولید می شوند و در ساخت آنها بهترین مواد موجود به همراه تکنولوژی ژاپنی بکار گرفته شده است.

GULL یکی از زیر مجموعه های کمپانی Kinugawa است که فرمول اختصاصی و محرمانه خود را در تولید رابر و سیلیکون دارد. شعاراین کمپانی “ تولید تجهیزاتی است که مصرف کننده بتواند به آن اطمینان کند “ و این کمپانی بر اساس همین شعار بنا نهاده شده است. تولیدات این کمپانی تنوع زیادی را از نظر رنگ بندی در اختیار مشتریان قرار داده و غواصان می توانند رنگهای زیاد و مختلفی را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنند که در ادامه به تولیدات این کمپانی اشاره میکنیم:

انواع فین غواصی

فینهای تولید شده در این کمپانی بطور 100 درصد از رابر درجه یک تولید خود کمپانی ساخته شده و در طراحی و ساخت آن از هرگونه پرس و قطعات جداگانه اجتناب شده و بدنه فین تماما بصورت یکپارچه ساخته شده است و این کار عمر فین را بطور قابل توجهی نسبت به انواع دیگر فین افزایش می دهد. همچنین طرحهای متفاوتی برای انواع غواصی مانند تفریحی و یا تکنیکال، در اندازه های مختلف و یا فینهائی مخصوص بانوان طراحی شده است.

انواع ماسک و اسنورکل غواصی

این کمپانی اقدام به تولید ماسک و اسنورکل غواصی با سیلیکون و لنزهای اختصاصی، ضد UV و با کیفیت بسیار بالا می کند. این کمپانی پروسه افزایش کیفیت لاستیک سیلیکون را بوسیله حرارت دادن ابداع کرده است که بخار کردن ماسک را به حداقل رسانده و یا به کلی حذف می کند. ماسک و اسنورکلهای غواصی این کمپانی از نظر اندازه و رنگ بندی بسیار مشتری مدار بوده و کیفیتهای بسیار بالای آن نظرات مثبت زیادی را در میان غواصان به خود جلب نموده است.

انواع پوششهای غواصی مانند وت سوت، رش گاردها، بوت و دستکش

این تولیدات نیز مانند دیگر تولیدات این کمپانی تمامی اصول سلیقه ای و کاربردی مشتریان و غواصان را رعایت نموده است و با تکنولوژی بالا و طراحی ظریف ژاپنی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

چرا محصولات گال؟

بدون شک در نگاه اول غیر از رنگ و ظاهر نمیتوان فرقی بین تجهیزات غواصی قائل شد. برای بسیاری از افراد مدل، قیمت تجهیزات غواصی و همچنین برندهائی که اسم آنها زیاد شنیده می شود، اولین اولویت در انتخاب هستند. ولی آیا واقعا بین 2 ماسک غواصی و یا فین چه تفاوتهائی وجود دارد؟

آیا واقعا نام یک برند میتواند تضمین کننده کیفیت و تکنولوژی ساخت یک محصول در مقایسه با برندهای دیگر باشد؟ این سوال زمانی اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد که امروزه اکثر تولید کنندگان به جهت هزینه های پائین تر اقدام به تولید در کشور چین و یا تایوان میکنند. آیا تکنولوژی طراحی و ساخت تاثیری در بهتر بودن یک محصول خواهد داشت؟ مسلما بله

زمانی را در نظر بگیرید که در حین غواصی نیاز به سفت کردن تسمه فین خود را دارید ولی به دلیل طراحی ساده قادر به این کار نباشید، حال در دست داشتن دستکش غواصی را نیز به این مشکل اضافه کنید. و یا به دلیل طراحی ساده و ارزان قیمت محفظه دهانی اسنورکل، وقتی که آن را درون دهان خود قرار می دهید به لثه ها و دندان شما فشار آورده و لذت غواصی را برای شما کاهش خواهند داد.با تمامی این تجهیزات میتوان غواصی کرد حتی با یک ماسک ارزان قیمت با شیشه غیر استاندار ولی چه چیزی متضمن ایمنی و راحتی در غواصی شماست؟ چند کمپانی را میشناسید که در طراحیهای محصولات خود از تکنولوژی منحصر بفرد و خاص خود استفاده میکنند؟

گال این موضوع را در تمامی محصولات خود در نظر میگیرد. مثلا قسمت زیر بینی در تمامی ماسکهای گال از سیلیکون حساس درست شده است تا راحتی را برای غواص فراهم کند. طراحی تسمه ماسک درانتهای خود به گونه ای است که به راحتی، حتی با دستکش نیز قابل تنظیم باشد. سگکها بگونه ای طراحی شده اند که بدون هیچ زحمتی در زمان غواصی قابل تنظیم باشند و یا قسمت میانی تسمه فین زائده ای به سمت عقب دارد تا بتوانید آن را با دست به راحتی بگیرید. طراحی لوله اسنورکل به شکل ایرودینامیک و بال هواپیماست تا مقاومت آب را خنثی کرده و از لرزش و تکان خوردن در جریان بکاهد و مانع ناراحتی غواص در این شرایط شود. اینها نمونه های کوچکی از بکار بردن تکنولوزی طراحی و ساخت منحصر بفرد در محصولات گال است که با دیدن و استفاده آنها از نزدیک آنها را لمس خواهید کرد. این نکات جزئی دقیقا چیزی است که برای شما تفاوت ایجاد خواهد نمود.

چند کمپانی یا برند را میشناسید که از بهترین متریال در ساخت محصولات خود استفاده کنند؟

گال خود انحصار تولید رابر و سیلیکون با کیفیت و در رنگ بندی بالا را در اختیار دارد و برای بسیاری از کمپانیهای دیگر نیز تجهیزات غواصی تولید می کند. رابر یا لاستیک یکی از مقاوم ترین مواد برای ساخت فین غواصی است و به دلیل قیمت بالا اکثر کمپانیها آن را با مواد پلاستیکی ترکیب میکنند. استفاده از رابر بی کیفیت و اتصال آن با پلاستیک باعث خم شدن و یا شکستن و یا جدا شدن اتصالات فین پس از گذشت زمان شده و عمر مفید فین را کاهش می دهد ولی رابر یک تکه، هیچکدام از معایب گفته شده را ندارد. برای درک این مسئله تنها کافیست طول عمر یک لاستیک ماشین را با توجه به سایش آن بر روی آسفالت و انعطاف آن را در نظر بگیرید. همچنین تکنولوژی رابر رنگی بسیار پر هزینه است و اکثر کمپانیها بر خلاف گال از رابرهای مشکی در محصولات خود استفاده می کنند. چند کمپانی را می شناسید که به اصالت خود پایبند بوده و محصولات خود را در کشور خود تولید میکنند؟ گال جزء معدود کمپانیهائی در جهان است که در گذر زمان به دلیل کاهش هزینه ها محصولات اصلی خود را در کشورهای دیگر مانند چین تولید ننموده و کارخانه اصلی آن در شهر توکیو ژاپن قرار دارد.

شما هم اکنون می توانید محصولات این کمپانی را از فروشگاه معتبر دایو پرشیا تنها نماینده رسمی و خدمات پس از فروش این شرکت در ایران تهییه نمایید.